Broneerimise protsess

Autorendifirmad
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Parima hinnaga garantii
Autorent statistika
160
Riigis
60.000
Kohas

8.1 M
Broneeringut
100%
Parima hinnaga
Miks valida meid? - Autorent-online.com!
  • Parim hind garanteeritud
  • Kõige laiem valik autosid
  • Uued kvaliteetsed autod
  • Limiteerimata kilomeetrit
  • Ei Krediitkaardi Tasusid
  • Lennujaama Lisatasu
  • Basic & Õnnetusjuhtumi Kindlustus
  • Klienditeenindus 24/7
Broneerimise protsess
1. Samm: Otsing, Tsitaadi taotlus
Palun valige asukohast kaasamist rendiauto (riik, linn, asukoht nt.: Airport) ja, kui see erineb esitamise sites asukohast salvestusest võib reguleerida ka. Seejärel sisestage salvestamise kuupäev ja kellaaeg eraldi. Siis peate kindlaks määrama vanema vanuse ja minema otsingusse.
2. Samm: Valige, Broneering
Teise sammuna saate esmalt otsida autorendi pakkumisi vastavalt teie poolt pakutavatele otsingukriteeriumidele, et leida teile ideaalne auto. Otsingutulemustes leitud rendiautode loend kuvatakse diskonteeritud järjekorras, nii et odavaim üks saab teie jaoks kõige rohkem. Iga auto kõrval on auto lühikirjeldus, autorendi tasu, mõni oluline teave ja broneerimise tingimused. Reserveerimise nupu all olev funktsioon "Olen salvestanud hinnapakkumise" pakub teile võimaluse saata tsiteeritud tsitaat hiljem hiljem. Kui olete valinud, klõpsake broneeringu nupul.
3. Samm: Broneering, Lisad
Selles osas saate põhjalikuma ülevaate seoses valitud autorent, saate taotleda ka erinevaid lisaseadmeid kestuse rendiauto. Siin valige lisatasud, mida peate maksma, kui te autot oma auto rentimise saidil. Sellised lisad sisaldavad GPS-i, lasteistmetit, lumeketti, suusahoidjat. Kui olete valinud kõik vajalikud lisad, siis klõpsake nuppu Edasi.
4. Samm: Broneering, Üksikasju
Selles etapis palun sisestage juht / juhi teave. Kontrollige andmete õigsust ja klõpsake nuppu Broneerimine. Kui hüpikakna järgi võtate rendiauto lennujaamas laenu, palun märkige lennunumber.
5. Samm: Turvaline makse, Kinnitus
Valige sobiv makseviis ja täitke nõutavad kaardiandmed vastavalt makseviisile. Broneerimisnupu klõpsates näete oma broneeringu viitenumbrile kinnituslehte. Pärast seda, saate e-posti, mis sisaldab olulist teavet üksikasju ja kahtlusi sertifikaadi. Autokauba saamiseks vajate seda trükitud kujul.